Máte zájem o některý z našich produktů? Využijte náš objednávkový formulář.

Objednávkový formulář

Produkty

JO-81

JO-81

Designové přisazené svítidlo, určené pro osvětlování interiérů budov a domácností. Díky použité optice na každém LED chipu je světlo směřováno pod úhlem 60° a při příkonu svítidla pouhých 4.8 W je možné jej použít namísto klasických halogenových žárovek.. Jednoduchá stropní montáž pomocí bajonetového závitu.

Detail

JO-82

JO-82

Designové přisazené svítidlo, určené pro osvětlování interiérů budov a domácností. Výkonový LED chip je osazen přidanou skleněnou optikou s úhlem 90°( vyčnívající optika bočně neoslňuje ). Jednoduchá stropní montáž pomocí bajonetového závitu.

Detail

JO-83

JO-83

Dvouokruhové přisazené svítidlo pro osvětlování interiérů budov a domácností. První okruh - 24 LED chipů s optikou směřuje světlo pod úhlem 60°. Druhý okruh - světelný kruh osvětluje strop a vytváří v interiéru nepřímé designové světlo. Jednoduchá stropní montáž pomocí bajonetového závitu.

Detail

JO-84

JO-84

Dvouokruhové přisazené svítidlo pro osvětlování interiérů budov a domácností.. První okruh - výkonový LED chip je osazen přidanou skleněnou optikou s úhlem 90°( vyčnívající optika bočně neoslňuje ).. Druhý okruh - světelný kruh osvětluje strop a vytváří v interiéru nepřímé designové světlo.. Jednoduchá stropní montáž pomocí bajonetového závitu.

Detail

JO-254

JO-254

Svídidlo pro všeobecné osvětlení. Univerzální svítidlo pro osvětlení interierů, chodeb, koupelen a pracovních prostorů. Vysoce kvalitní polykarbonátové těleso a difuzer, úsporný LED světelný zdroj a univerzální přisazená nebo polovestavná stropní montáž.Toto svítidlo je vzhledem ke své nízké energetické náročnosti obzvláště vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť panelových a obytných domů, kde je požadováno časté spínání a okamžitý náběh světelného toku.

Detail