Máte zájem o některý z našich produktů? Využijte náš objednávkový formulář.

Objednávkový formulář

Produkty

JO-54-12

JO-54-12

Svídidlo pro všeobecné osvětlení. Malé svítidlo pro všeobecné osvětlení, vyznačující se vysokým měrným výkonem. Díky použité optice na každém LED chipu je světlo směřováno pod úhlem 60°a při příkonu svítidla pouhých 2,4W je možné jej použít namísto klasických halogenových žárovek.Jednoduchá vestavná stropní montáž, ke svítidlu je zapotřebí použít vhodný napájecí adapter.

Detail

JO-54-24

JO-54-24

Svídidlo pro všeobecné osvětlení. Malé svítidlo pro všeobecné osvětlení, vyznačující se vysokým měrným výkonem. Díky použité optice na každém LED chipu je světlo směřováno pod úhlem 60°a při příkonu svítidla pouhých 4,8W je možné jej použít namísto klasických halogenových žárovek.Jednoduchá vestavná stropní montáž, ke svítidlu je zapotřebí použít vhodný napájecí adapter.

Detail

JO-55

JO-55

Svídidlo pro všeobecné osvětlení. Univerzální svítidlo pro všeobecné osvětlení, vhodné zejména pro osvětlení chodeb a koridorů a též jako přímá náhrada halogenových svítidel. Svítidlo je zakrytováno prizmatickým difuserem pro rozptyl světla v širokém vyzařovacím úhlu.Jednoduchá vestavná stropní montáž, ke svítidlu je zapotřebí použít vhodný napájecí adapter.

Detail

JO-55-O

JO-55-O

Svídidlo pro všeobecné osvětlení. Speciální LED svítidlo s optickými členy pro osvětlování chodeb, pracovních míst anebo prostorů pod kuchyňskými linkami.Jednoduchá vestavná stropní montáž, ke svítidlu je zapotřebí použít vhodný napájecí adapter.

Detail

JO-56

JO-56

Svídidlo pro všeobecné osvětlení. Designové svítidlo, určené pro osvětlování interiérů budov a domácností. Jednoduchý tvar a nadčasový design jej předurčují pro širohé spektrum aplikací, jako například osvětlení kuchyňských linek, chodeb, pracoven apod.Jednoduchá vestavná stropní montáž, ke svítidlu je zapotřebí použít vhodný napájecí adapter.

Detail

JO-57

JO-57

Svídidlo pro všeobecné osvětlení s možností nouzového modulu. Designové svítidlo, určené pro osvětlování interiérů budov a domácností. Jednoduchý tvar a nadčasový design jej předurčují pro širohé spektrum aplikací, jako například osvětlení kuchyňských linek, chodeb, pracoven apod.Jednoduchá vestavná stropní montáž, ke svítidlu je zapotřebí použít vhodný napájecí adapter.

Detail

JO-210

JO-210

LED osvětlení podchodů (vandal). Modifikované tunelové světlo J0-200 vybavené dle požadované specifikace ruznými typy LED svícení o různém příkonu.. Krycí skleněná kopule z bezp. skla je vnitřně pískovaná

Detail