Název produktu: Skříňové LED osvětlení

01

Hliníková led lišta JOT-01 je připevněna na profilovém rámu a přikryta plastovým difuzérem. Nabíjecí stanice i baterie jsou umístěny v horním profilu dveří tak, aby neomezovaly v pohybu při otvírání skříně.

K nabíjecí stanici je přivedeno nízké napětí z napájecího trafa (součást dodávky), které se instaluje do pod-omítkové krabice, nebo stropní části skříně.

Nastavení intenzity světla lze provádět pomocí instalovaného softwaru a jednoduchého pohybu dveří. Jsou naprogramovány tři intenzity svícení, které je možno libovolně měnit a ukládat do paměti.

Dětská pojistka – jsou-li dveře otevřeny cca 10 minut, automaticky se vypnou. Pro opětovné zapnutí (rozsvícení) se dveře musí nejprve zavřít a následně otevřít.

Dokonalou komunikací mezi ovládacím software a baterií jsou zkráceny nabíjecí cykly na minimum. Program hlídá kapacitu baterie (stupeň vybití), dochází ke zmenšení počtu cyklů nabíjení a tím také k prodloužení životnosti baterie. Po ukončení životnosti lze baterii vyměnit za novou jednoduchým vložením do konektorů. Baterii dodáváme jako náhradní díl a je součástí první objednávky.

Vzhledem k flexibilnosti upevňování a napájení lze použít náš systém do většiny dveřních profilů.

Spotřeba při každodenním svícení v průměru 10 minut je v závislosti na elektro - sazbu asi 5,- Kč za jeden rok.Fotografie k produktu

dfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfs


Technologie


Technické parametry dle elektrického vystrojení.

< zpět na výpis produktů