Novinky


Projekt Akumulace energie – Bateriové úložiště

Naše společnost v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) (Nízkouhlíkové technologie) řeší projekt sofistikovaného systému Akumulace energie – stacionárního bateriového úložiště na bázi lithia (CZ.01.3.14/0.0/0.0/18_242/0017299). Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.


JOT s.r.o. - aktuální informace


     Naše firma  JOT, s.r.o. má mnohaletou historii a zkušenosti s vývojem i výrobou vlastních LED svítidel. Vyvíjíme a následně vyrábíme všechna světla na jednom pracovišti v ČR a to zajišťuje dokonalou synergii mezi designem, životností a účinností našich výrobků. Vyrábíme všechny typy světel:

     Jako výrobci jsme schopni vybavit moderními a úspornými LED světly jakýkoliv provoz nebo firmu na základě požadavků zákazníka a navrhnout konkrétní projekt dle našeho profesionálního uvážení a obecných norem, pokud nám zákazník jako odborníkům svěří výběr nejvhodnější varianty (příklad naleznete zde). Kromě standardních svítidel jsme v minulosti navrhli, vyrobili a instalovali také mnoho atypických světel podle parametrů, které nám zákazníci zadali, včetně zajištění nové atestace.


Kritéria kvality

     Hlavním kritériem našich výrobků je kvalita. Dosahujeme jedné z nejvyšších svítivostí z Wattu na českém trhu a také dosahujeme velmi krátké návratnosti finančních prostředků (díky úspoře elektrické energie až 80%). Nabízíme nadstandardní záruky až 7 let, mimo jiné i protože máme minimum reklamací. Aplikace nových a výkonnějších LED čipů do vlastnoručně vyrobených hliníkových korpusů udržuje neustálý trend zvyšování svítivosti při nižší spotřebě energie.

     U našich nejmodernějších čipů dosahujeme sériové hranice až 200 lm/W. Tato hranice se však neustále zvyšuje a to hlavně zdokonalováním procesů nanášení luminiscenční vrstvy na čipech na vlastních CNC strojích (příklady našich komponentů naleznete zde). 

     Na vývoji čipů se podílíme s partnerskou firmou ALDER z Německa. Tato firma má 30-ti leté zkušenosti s vývojem LED diod a díky jejich vlastní výrobě máme možnost výběru těch nejkvalitnějších diod pro naše komponenty. Požíváme také pouze nejkvalitnější napájecí zdroje MEAN WELL a elektronické předřadníky HARVARD.

     Naše výrobky samozřejmě splňují veškerá kritéria evropského trhu a mají všechny potřebné certifikáty. Dalším důležitým kritériem je délka životnosti světelného zdroje. Na ni má zcela zásadní vliv schopnost odvedení vyprodukovaného odpadního tepla z čipu do okolí (podrobnosti zde). Tady platí úměra, čím nižší teplota na čipu, tím bude delší životnost zdroje světla. 

     Naše LED osvětlení také umožňuje vynikající regulaci světla od 0 - 100% (více naleznete zde).


Předprojektová analýza

     Nabízíme našim zákazníkům nezávaznou předběžnou projektovou analýzu na základě konkrétní situace přímo na místě nebo na základě dodaných podkladů. Na konkrétním případě můžeme nejlépe demonstrovat naše možnosti a vytvořit cenovou nabídku. Také Vám rádi zprostředkujeme návštěvu některé z desítek úspěšných realizací u našich zákazníků, protože v praxi nejlépe posoudíte výsledky naší práce a také třeba kvalitu LED světel po několika letech provozu v náročných podmínkách.

Kontaktujte nás pokud máte zájem o konkrétní informace nebo návrh řešení (kontakty naleznete zde).